pl en de ru it ro it bg
1
transport ładunków ponadgabarytowych
1
transport maszyn rolniczych
1
1
transport kombajnów zbożowych
1
transport maszyn i urządzeń rolniczych
1
1
2
3
3
4
5
6
7
slideshow

Ponadgabarytowa spedycja międzynarodowa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C+E
Wymagane:
     - prawo jazdy kat. C+E,
     - doświadczenie w transporcie międzynarodowym i ponadgabarytowym,
     - kurs na przewóz rzeczy,
     - aktualne badania lekarskie,
     - dyspozycyjność,

Zainteresowani proszeni są o kontakt i przesłanie Cv na e-mail: biuro@agro-serwis.pl

Spedytor Międzynarodowy
Opis stanowiska:
     - organizacja transportów, ładunków ponadgabarytowych,
     - zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów,
     - sporządzanie oraz nadzór nad realizowanymi zleceniami,
     - obsługa klientów polskich oraz zagranicznych,
     - utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług,

Wymagania:
     - doświadczenie,
     - wykształcenie min. średnie,
     - zaangażowanie, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy,
     - bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
     - komunikatywność, umiejętność planowania,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt oraz przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: pracaunas50@gmail.com

Pracownik biurowy ze znajomością języka angielskiego
Zadania:
     - kontakt z klientami zagranicznymi,
     - tłumaczenie dokumentów firmowych,
     - koordynacja wprowadzanych działań,
     - przygotowywanie ofert i kontraktów,

Wymagania:
     - dobra znajomość języka angielskiego,
     - dobra znajomość języka niemieckiego mile widziana,
     - doświadczenie zawodowe w podobnym charakterze będzie atutem,

Oferujemy:
     - pracę w środowisku międzynarodowym,
     - stabilne warunki zatrudnienia,
     - zróżnicowany pakiet benefitów pracowniczych,
     - możliwości rozwojowe np. szkolenia, kursy,